صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > آمار شاغلین روحانی در آموزش و پرورش بسیار کم است


 

اخبار؛

آمار شاغلین روحانی در آموزش و پرورش بسیار کم است

معاون آموزش حوزه های علمیّه در دهمین نشست سالانه همکاری حوزه و آموزش و پرورش گفتند: امروز آمار شاغلین روحانی در آموزش و پرورش بسیار کم است؛ این وزارت باید از این نیروها استفاده کرده و به خدمت بگیرد.

آمار شاغلین روحانی در آموزش و پرورش بسیار کم است
تاریخ: شنبه ٢٢ آبان ١٣٩٥  /  ساعت: ١٤:٣٦  /  تعداد بازدید: 3033  /  آمار شاغلین روحانی در آموزش و پرورش بسیار کم استاخبار؛ پرینت مطلب
 

حجت الاسلام و المسلمین رستم نژاد، در میزگرد دهمین نشست سالانه همکاری ها که در سالن اجتماعات حرم مطهر امام علی بن موسی الرضا(ع) برگزار شد، اظهار داشت: قرآن در ارتباط با قصه حضرت یوسف(ع) آورده است که وقتی خود را کاندیدای مسئولیت خزانه داری کشور مصر می کند، از خود به دو ویژگی «حفیظ» و «علیم» یاد کرده است.
وی ابراز داشت: همچنین آنگاه که دختران شعیب به پدر خود پیشنهاد دادند که از حضرت موسی(ع) برای چوپانی استفاده کن، در آیه سخن از «قوت» و «امانت» این پیامبر الهی به میان آمده است.
معاون آموزش حوزه های علمیّه خاطر نشان ساخت: چه اینکه شخص قصد وزیر شدن داشته باشد و چه قصد چوپانی، باید صفت حفیظ، امین و مهارت داشتن را داشته باشد.
حجت الاسلام و المسلمین رستم نژاد تصریح کرد: ایجاد دو صفت حفیظ و مهارت، بر عهده آموزش و پرورش است؛ اما امانت را باید با ایمان درست کرد که اصالتا وظیفه حوزه می باشد.
وی بیان داشت: رهبر، مرجع تقلید، استاد دانشگاه، رئیس جمهور، وزیر و ... از آموزش و پرورش تأمین می شود و باید این سه ویژگی را در میان دانش آموزان تقویت کرد.
معاون آموزش حوزه های علمیه اظهار داشت: حوزه و آموزش و پرورش باید با یکدیگر تعامل و همکاری داشته تا بتواند این عناوین را تأمین کنند؛ چراکه امروز دشمن فعالیت های بسیاری برای نسل دانش آموز ما دارد.
حجت الاسلام والمسلمین رستم نژاد ابراز داشت: حوزه در خدمت نظام است و نهادهای گوناگون از خروجی های حوزه استفاده می کنند.
وی خاطرنشان ساخت: امروز آمار شاغلین روحانی در آموزش و پرورش بسیار کم است؛ این وزارت باید از این نیروها استفاده کرده و به خدمت بگیرد.
معاون آموزش حوزه های علمیه تصریح کرد: برگزاری آزمون اعطای مدرک برای شاغلین، ایجاد زمینه تحصیل غیرحضوری برای شاغلان حوزوی در آموزش و پرورش و ... از جمله برنامه های معاونت آموزش برای شاغلین در آموزش و پرورش می باشد.

 

najah
soal sound
asatid software
moshaver
subject