صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > آزمون ورودی حوزه های علمیه برگزار شد


 

با رقابت بیش از ۲۰ هزار داوطلب:

آزمون ورودی حوزه های علمیه برگزار شد

آزمون ورودی حوزه های علمیه در سال تحصیلی ۹۶-۹۷ با حضور صدها متقاضی ورود به حوزه در قم و ۴۸ حوزه امتحانی دیگر در سراسر کشور برگزار شد.

آزمون ورودی حوزه های علمیه برگزار شد
تاریخ: يکشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٦  /  ساعت: ١٠:٣١  /  تعداد بازدید: 35923  /  گروه: سنجش و پذیرش, اخبار برگزیده آزمون ورودی حوزه های علمیه برگزار شدبا رقابت بیش از ۲۰ هزار داوطلب: پرینت مطلب
 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، آزمون ورودی حوزه های علمیه سراسر کشور در سال تحصیلی 96-97 امروز صبح از ساعت 9 به طور همزمان در مراکز مختلف در سطح کشور و استان قم برگزار شد.
این آزمون در قم با حضور صدها نفر از داوطلبان ورود به حوزه های علمیه در مقاطع مختلف تحصیلی در مسجد امام حسن عسکری(ع) ویژه داوطلبان سیکل و همچنین مدرسه فیضیه ویژه داوطلبان سطوح بالاتر برگزار شد.
در مسجد امام حسن عسکری(ع) 1024نفر از متقضیان ورود به حوزه های علمیه از داوطلبان سیکل که دانش آموزان نوجوان کشور را شامل می شد حضور داشتند که پس از سخنرانی قائم مقام حوزه های علمیه آزمون خود را برگزار کردند.
در این  جلسه، حجت الاسلام والمسلمین غفوری با اشاره به ویژگی ممتاز حوزه های علمیه نسبت به مراکز آموزشی دیگر بر لزوم برخورداری از نشاط معنوی و درونی و انگیزه تلاش در راه هدایت انسان ها و قدم گذاردن در راه انبیا و اولیای الهی تاکید کرد.
خاطرنشان می شود: نتایج این آزمون روز 31 اردیبهشت ماه از طریق سایت معاونت آموزش حوزه های علمیه اعلام خواهد شد.

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

محتويات مرتبط
najah
soal sound
asatid software
moshaver
subject